Adele’nin yeni albüm spekülasyonu, gizemli ’30’ reklam panoları tarafından ateşlendi | Entler ve Sanat Haberleri

Dünya çapında 30 numara ile bir dizi gizemli reklam panosu ortaya çıktı ve hayranlar arasında Adele’in çok beklenen yeni bir albüm çıkarmak üzere olabileceği yönündeki spekülasyonları ateşledi.

İşaretlerin fotoğrafları, Dubai, İrlanda, Fransa, İtalya ve ABD dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerindeki çeşitli ikonik yer işaretlerine çekildi.

Grammy ödüllü sanatçıdan resmi bir onay gelmedi, ancak sayı, yaşından sonra albümleri adlandırma konusundaki önceki modeline uyuyor.

33 yaşındaki şarkıcının otuzuncu yılı aynı zamanda yaşını da işaret etti. eski kocası Simon Konecki’den ayrıldı.

Yeni bir rekor, Adele’in dördüncü albümü olacak ve 2015’in rekor kıran 25’inin ardından altı yıl içinde ilk olacak.

2011 rekoru 21’i ve 2008’deki ilk 19’unu takip eden bu rekor, bir haftalık ABD albüm satış rekorunu kırdı, toplamda 23 milyon kopya sattı ve iki Grammy kazandı: Yılın Albümü ve En İyi Pop Vokal Albümü.

Adele’in yeni bir rekor yayınlayacağına dair spekülasyonlar geçen yıl internette dolaştı.

Geçen Ekim ayında, büyük ölçüde gündemden düşmeyen Adele, ABD TV şovunun sunucusu olarak göründü. Cumartesi gecesi canlı.

Yeni müziğini hemen hemen aynı zamanda yayınlamanın eşiğinde olduğu yönünde spekülasyonlara yol açtı.

Ancak, gösteri sırasında şarkıcı-söz yazarı HER’nin müzikal konuk olarak göründüğü yalnızca sunuculuk görevlerinde olduğunu açıkladı.

Açılış monologundaki söylentilere atıfta bulunarak şöyle dedi: “Sadece sunucu olduğumla ilgili çok fazla konuşma yapıldığını biliyorum. ‘Neden müzikal konuk değil?’ gibi. ve bunun gibi şeyler Ve bunun birkaç nedeni var.

“Albümüm bitmedi ve ikisini birden yapmaktan da çok korkuyorum… Sadece peruk takmayı tercih ederim… bir ya da altı kadeh şarap içip ne olacağını görün.”

Bu arada, şarkıcının rekoru Noel’den önce yayınlayabileceğine dair söylentiler geçen hafta Mauler adlı bir radyo DJ’i tarafından daha da körüklendi.

Billboard’a göre Mauler, daha sonra Salı günü silinen ve “Yeni Adele. Bu hafta” yazan bir tweet gönderdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*