Ailesi, Only Fools And Horses’ta Boycie’yi oynayan John Challis’in öldüğünü söylüyor | İngiltere Haberleri

Only Fools And Horses’ta Boycie’yi oynayan John Challis, 79 yaşında hayatını kaybetti.

Ailesi yaptığı açıklamada, “kanserle uzun bir savaştan sonra uykusunda huzur içinde öldüğünü” söyledi.

1942’de Bristol’de doğan aktör, kapsamlı bir televizyon kariyerine sahipti, ancak en çok, uzun süredir devam eden sevilen BBC sitcom’unda vicdansız ikinci el araba satıcısı Terrance Aubrey “Boycie” Boyce’u oynamasıyla tanınıyordu.

Aile açıklamasında, “Size bu kadar üzücü bir haber getiriyoruz” ifadesi yer aldı.

“Sevgili dostumuz ve sizinki, John Challis, kanserle uzun bir savaştan sonra uykusunda huzur içinde öldü.

“Boycie olduğu için her zaman sevilecek ve gelecek yıllar boyunca keyif ve gülümsemeler getirmeye devam edecek büyük bir eser bırakacak.

“Lütfen bu zor zamanda John’un ailesinin ve arkadaşlarının mahremiyetine saygı gösterin ve gelecekte John’un hayatını kutlamak için bir fırsat olacağından emin olun – o zaman herkes buraya gelebilir.”

Ailesi, seçtiği hayvan hayır kurumlarına Cuan Wildlife Rescue, Tusk veya British Hedgehog Preservation Society’ye onun anısına bağışta bulunabileceğini söyledi.

“Boycie’nin de söyleyeceği gibi… mantıklı olduğunu biliyorsun!” yaptıkları açıklama eklendi.

Resim:
Marlene’i oynayan aktris Sue Holderness ve Only Fools and Horses’ta Boycie’yi oynayan aktör John Challis

Challis, Boycie rolünü üstlendiğinde 30’lu yaşlarının sonlarındaydı ve rolü, karakteri dizide daha belirgin hale gelmeden önce sadece bir sahne içindi.

Boycie, Sue Holderness’ın canlandırdığı cesur Marlene ile evliydi ve evlilikleri, sözde karışıklığı hakkında tekrarlanan tıkaçlarla, sürekli bir şaka haline geldi.

Challis ayrıca 2005’ten 2009’a kadar The Green Green Grass’ta ve yedinci sezondan itibaren ITV sitcom Benidorm’da rol aldı.

Bu ayın başlarında, sağlık sorunları nedeniyle sadece bir kez göründükten sonra 30 günlük bir konuşma turunu iptal etti.

Oyuncu kısa süre önce Only Fools’un oldukça popüler olduğu Sırbistan’ın fahri vatandaşı oldu.

Ayrıca programın Balkan ülkesinde neden bu kadar sevildiğini araştıran Boycie In Belgrade belgeselini yaptı.

Daha önceki rolleri arasında 1969’da gangster draması Big Breadwinner Hog ve 1971 ile 1975 arasında Z-Cars’ta Çavuş Culshaw olarak tekrar eden bir rol vardı.

Boycie’nin karısını oynayan ve onu “sevgili bir arkadaş” olarak nitelendiren Sue Holderness’ın ölüm haberinin ortaya çıkmasından bu yana övgü yağıyor.

Bir açıklamada şunları söyledi: “Boycie’siz Marlene – düşünülemez. John Challis 36 yıldır ekranda ve sahnede ortağımdı ve sevgili arkadaşımdı. RIP sevgilim John. Seni her gün özleyeceğim.”

Three Degrees’in solisti Sheila Ferguson, “Birkaç gündür bunu bekliyordum.

“Sevgili arkadaşım John Challis’in (OFAH’dan Boycie) henüz vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle söylüyorum.

“Açıkçası kalbi kırık olan karısı Carol ile temas halindeyim, benim gibi. Sevgilerimle, S.”

One Only Fools hayranı tweet attı: “John Challis’in (OFAH’tan Boycie) vefatını duyduğuma kesinlikle iç geçirdim. Pek çok insanın çocukluğunun büyük bir parçası.”

Allo Allo yıldızı Vicki Michelle, “Harika John Challis’in böylesine muhteşem bir adamın vefatını duyduğumda şok oldum ve üzüldüm. Ulus tarafından sevildi. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.”

Benirdorm’da Challis’le birlikte rol alan Crissy Rock, tweet’inde, “Efsanevi aktör @BeingBoycie’nin ne yazık ki vefat ettiği haberini duyduğumda kalbim kırıldı. John, sen gerçek bir beyefendiydin ve bana karşı her zaman çok sevgi dolu ve destekleyiciydin. aileniz ve yakın arkadaşlarınız bu zor zamanda. İyi dinlenin. Crissy xx.”

Jolly Boys Podcast’i şöyle dedi: “Sevgili arkadaşımız John Challis’in ölümüyle kesinlikle harap olduk. Bu zor zamanda kalplerimiz ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte. Seni seviyoruz John. İyi uykular”.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*