Black Eyed Peas: Canlı yayınlanan Pyramids konseri öncesinde sahneye geri dönme hakkında grup konuşması | Entler ve Sanat Haberleri

Black Eyed Peas, hafta sonu Mısır’daki Piramitlerde yapılacak bir konser öncesinde heyecanlarını paylaştı.

Yaklaşık 13.000 kişi Cumartesi gecesi Mısır’da grubun gösterisini canlı olarak izleyecek, milyonlarca kişi ise LIVENow’da konseri canlı yayınlayabilecek.

Kahire’deki otellerinden Sky News’e konuşan will.i.am, Taboo ve apl.de.ap, tekrar canlı izleyicilerin karşısına çıkmanın “kelimenin her anlamıyla oldukça gerçeküstü ve fantastik” olduğunu söyledi.

Taboo şunları söyledi: “Yola geri dönmek ve canlı izleyicilerin önünde performans sergilemekle harika bir iki hafta oldu, ki bu inanılmaz.

Ve ekledi: “Kahire’deki koşumuzu burada bitirmek, harika bir deneyim olacak.”

Dünyanın en büyük müzik devlerinden biri olan will.i.am, gezinin en sevdiği disko eyleminden ilham aldığını söyledi: “Earth, Wind & Fire dinleyerek ve sadece albüm kapaklarına bakarak büyüdüm çünkü burası Egyptology ile dolu gibiydi. .

“Dünya, Rüzgar ve Ateş’e olan kişisel sevgimden dolayı, Mısır’a gelip piramitlerin yakınında oynamak her zaman bir rüyaydı.

“Uçaktan indiğimizde, Verdine’den Earth, Wind & Fire’dan sihirli bir şekilde bir çağrı almak oldukça gerçeküstü ve tesadüfiydi.”

Backstage podcast’ine abone olun Apple Podcast’leri, Google Podcast’ler, Spotify, püskürtücü

Grup, geçen hafta sonu Paris’teki son Global Citizen görünümlerinin arkasından Kahire’de çalıyor ve will.i.am bir yüzler denizi görmenin “güzel” olduğunu söylüyor.

“Bizim için müziğimize kaçış sağlamak, insanlara biraz huzur ve kutlama anları yaşatmak 45 dakikalık bir keyifti. Büyülüydü bu.

“Fakat bunu birleştirirsek, bilirsiniz, küresel vatandaşın neyi temsil ettiğine dair tüm duygular, bir amaç uğruna bir insan denizinde olmak daha da önemlidir ve bunu oynamak için seçilmekten onur duyuyoruz.”

Black Eyed Peas ayrıca sahne arkası “maske polisi” ve sürekli PCR testi ile gösterilerinin şimdi biraz farklı göründüğünü açıkladı ve mekanlarının güvenli yerler olduğunu ekledi.

Resim:
Taboo, will.i.am, apl.de.ap ve Global Citizen’in yeni üyesi J. Rey Soul. Resim: AP

Taboo şunları söyledi: “Bir çalışma ortamına gitme hissini seviyorum, PCR testlerim olduğunu bilmek ve mümkün olduğunca dikkatli ve güvenli olmaya çalıştığımızı bilmek, aynı zamanda personel ve personel ile uygun önlemleri almak. yanımızda olan ekip.

Ancak apl.de.ap, bunun “protokollerin, bina içindeyken veya bina dışındayken olduğu kadar sıkı olmadığı, herkesin birbirine sıkı sıkıya bağlı olduğu ve her şeyin gevşek olduğu – mekanlar arasındaki ulaşım olduğunu da sözlerine ekledi. endişe” olduğunu.

will.i.am, pandeminin zirvesinde The Voice’u (uzun süredir yargıç olduğu) ürettikten sonra ITV’yi alkışladı.

“Bütün şehir kilitliyken, sokağa çıkma yasağı varken ve herkes güvendeyken çekim yapıyorduk – bu yüzden diğer televizyon ağları, diğer organizatörler, insanları bir araya getiren diğer insanlar tarafından farkedilmediğini düşünüyorum.

“İzleyicilerde kimse yoktu, herkes evde sanaldı. Bence bu şov, TV duvarını izleyen ve yenilik yapan ilk programlardan biriydi. hala yayına devam edebilir, insanlara neşe getirebilir, insanların moralini yükseltebilir, harika yetenekler sahneye çıkıp şarkı söyleyebilir.”

Black Eyed Peas 90'lı yıllardan beri birlikte.  Resim: AP
Resim:
Black Eyed Peas 90’lı yıllardan beri birlikte. Resim: AP

Çığır açan şutlarından bu yana, Aşk Nerede? 2003 yılında, Black Eyed Peas müzik endüstrisinde bir sabit olmuştur.

Onlarca yıllık sırları mı?

Will.i.am, Sky News’e “Biz kardeşiz” dedi.

“Bence kardeşler demek bile ne kadar yakın olduğumuzla sınırlı, sanki zihinlerimiz haritalanmış ve birbirimizi önemsiyormuşuz gibi.”.

“Müzik yaptığımızda, bunu hissediyorsunuz, o neşeyi, o takdiri hissediyorsunuz, ancak ilk çıktığımız zaman arasında bir fark var – yarışan, radyo istasyonlarında ve yayınlarda çalan ve harika çalma listesine eklenen bir şarkıya sahip olmak, bu ekstra bir odaklanma çabası gibi.”

Taboo şunları ekledi: “Zanaatın öğrencileri olmaya devam etmek için çok rekabetçi, aç ve istekliyiz – her zaman ilham aldığımız müzik tarzının sınırlarını zorlamak istiyoruz.

“Asla kayıtsız olmayın çünkü bir kez ‘Oh, başardım’ dediğinizde, o açlığı kaybedersiniz ve biz bu açlığı gençliğimizden beri yaşıyoruz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*