Britney Spears: Babası Jamie’nin avukatı, konservatuarlıktan uzaklaştırılmasının ‘Britney için bir kayıp’ olduğunu söylüyor | Entler ve Sanat Haberleri

Britney Spears’ın babası, yıldızın 60 milyon dolarlık mülkünün kontrolörü olarak görevden alınmasını eleştirdi – avukatı sonucun kızı için “bir kayıp” olduğunu ve mahkemenin tartışmalı konservatuarı sona erdirmek yerine onu değiştirmenin “yanlış” olduğunu söyledi.

Çarşamba günü Los Angeles’ta bir dönüm noktası mahkemesi duruşmasında, Yargıç Brenda Penny, Jamie Spears’ın konservatörlükten çıkarılması gerektiğine karar verdi. ve yasal anlaşmayı tamamen Kasım ayında sona erdirmeyi düşünmek için bir tarih belirlemeden önce geçici olarak muhasebeci John Zabel tarafından değiştirildi.

Söz konusu karar, mülkü 13 yıldır kontrol eden Bay Spears’ın, kızının Haziran ve Temmuz aylarındaki duruşmalarda yaptığı suistimal iddialarının ardından artan baskının ortasında, Eylül ayında konservatörlüğü sona erdirmek için yasal bir dilekçe sunmasının ardından geldi.

Resim:
Spears, Haziran ayında bir önceki duruşmada ‘küfürlü’ düzenlemenin sona ermesini talep etti. Resim: Chris Pizzello/Invision/AP


Yine de, mızraklar‘ kısa süre önce atanan avukat Mathew Rosengart, anlaşmanın tamamen sona ermesinden önce babasının görevden alınmasını savundu.

Perşembe günü, Bay Spears’ın Holland & Knight hukuk firmasından avukatı Vivian Thoreen, müvekkilinin “kızını kayıtsız şartsız sevdiğini” ve “kendi çıkarları için en iyi olanı yapmaya çalıştığını” söyleyerek hakimin kararı hakkında bir açıklama yaptı. bir koruyucu veya babası”, yasal düzenleme 2008’de başladığından beri.

Spears’ın “koruyuculuğa gönüllü olarak girdiğini” ve anlaşmanın yıldızın “kariyerini canlandırmasına ve çocuklarıyla yeniden bir ilişki kurmasına” yardımcı olduğunu söyledi.

Thoreen halkı, medyayı ve Bay Rosengart’ı Bay Spears’a “yanlış, spekülatif ve asılsız saldırılarla” suçladı ve son mahkeme duruşmasının sonucunun “hayal kırıklığı ve açıkçası Britney için bir kayıp” olduğunu söyledi.

“Saygılarımla, mahkeme Bay Spears’ı görevden almak, Britney’nin mülkünü yönetmek için yerine bir yabancı koymak ve Britney’nin bu yazın başlarında mahkemeye son vermesi için yalvardığı koruyuculuğu uzatmak için yanlıştı.

“Yine, ne Britney’nin mahkeme tarafından atanan eski avukatı ne de yeni özel avukatı bunu yapmayacakken, muhafazakarlığın feshedilmesi için dilekçe vermek için inisiyatifi kullanan Bay Spears oldu. Britney’nin avukatı buna karşı tartışırken, konservatörlüğü derhal sonlandırın.”

Britney Spears'ın avukatı Mathew Rosengart, Temmuz 2021'de California, Los Angeles'taki Stanley Mosk Adliyesinde bir konservatörlük davası duruşmasının dışında resmedildi.
Resim:
Yıldızın avukatı Mathew Rosengart, Bay Spears’ın tamamen sona ermeden önce yasal anlaşmadan çıkarılması gerektiğini söyledi.

Bayan Thoreen, açığa alınmasına rağmen, Bay Spears “kızının çıkarlarını gözetmeye ve tüm meselelerin olumlu bir şekilde çözülmesi için iyi niyetle çalışmaya devam edecek” dedi.

Çarşamba günü mahkemede Bay Rosengart, Bay Spears’ın görevden alınması için güçlü bir şekilde tartışmış ve yıldızın “Kafka-vari kabusuna” son verilmesini talep etmişti.

Duruşmada mülkün toprağa gömüldüğünü söyledi ve şarkıcının babası kontrol altındayken bir daha performans sergilemeyeceğine dair yeminini yineledi.

Britney Spears destekçileri, 29 Eylül 2021'de Los Angeles, California'daki Stanley Mosk Adliyesinde görülen bir konservatörlük davasının önünde protesto gösterisi düzenlediler.
Resim:
#FreeBritney destekçileri son duruşma için bir kez daha mahkeme dışındaydı

“Bazen yargıçlardan çok zor kararlar vermeleri isteniyor” dedi. “Bu öyle bir karar değil. Bu öyle bir durum değil. Bu çok kolay bir karar.”

Ayrıca Bay Spears’ın dosyalarının yakından incelenmesini önlemek için konservatörlüğün feshedilmesini istediğini de iddia etti. Bay Rosengart, “Korktuğu şey, yolsuzluğunun ortaya çıkmasıdır” dedi.

Avukat mahkemeye verdiği demeçte, konservatuarlığın sona erdirilmesi esas olmakla birlikte, bunun “düzenli bir şekilde” yapılması gerektiğini söyledi.

Spears’ın konservatörlüğü 2008’de zihinsel bir çöküntü yaşadığı bildirildikten sonra başladı. Düzenleme, Kasım 2020’de Spears’ın babası kontrol altındayken tekrar canlı performans sergilemeyeceğini söylediğinde yeniden gündeme geldi.

Paparazzilerin elindeki muameleyi ve yasal anlaşmanın şartlarını araştıran New York Times belgeseli Framing Britney Spears’ın yayınlanmasının ardından tekrar manşetlere girdi.

Haziran ayında Spears, “istismar edici” düzenlemenin sona ermesini talep ederek ilk kez açık mahkemede bomba gibi bir ifade verdi. 23 dakikalık şok edici bir konuşma sırasında, daha fazla çocuk sahibi olmasını önlemek için bir doğum kontrol cihazı kullanmaya zorlandığını ve evlenemeyeceğini iddia etti.

Ertesi ay Spears mahkemeye geri döndü ve babasının konservatör istismarı nedeniyle yargılanmasını istedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*