Chris Rock, COVID-19 için pozitif test ediyor ve hayranlarını aşı olmaya çağırıyor | Entler ve Sanat Haberleri

Amerikalı aktör ve stand-up komedyeni Chris Rock, COVID-19 için pozitif test etti.

56 yaşındaki şovmen haberi Twitter’dan duyurdu ve takipçilerini virüse karşı aşı olmaya çağırdı.

“Hey çocuklar, yeni öğrendim KOVİD, inan bana bunu istemezsin. 5,2 milyon takipçisine aşı olun” dedi.

Spiral oyuncusu, Jimmy Fallon ile The Tonight Show’da bir görünüm sırasında Johnson ve Johnson aşısını aldığını söyledi.

Daha önce takipçilerini teklif edildiğinde iğneyi almaya teşvik etmişti.

Ocak ayında, bir CBS Pazar Sabahı röportajı sırasında Gayle King’e şunları söyledi: “Bunu şöyle açıklayayım. Başım ağrıdığında Tylenol alır mıyım? Evet. Tylenol’de ne olduğunu biliyor muyum? Tylenol’da ne olduğunu bilmiyorum Sadece baş ağrımın geçtiğini biliyorum.

“Big Mac’te ne olduğunu biliyor muyum Gayle? Hayır. Sadece lezzetli olduğunu biliyorum.”

ABD Başkanı Joe Biden bu ayın başlarında yeni aşı gerekliliklerini açıkladı ve o sırada aşı için öne çıkmayan yaklaşık 80 milyon Amerikalıyı eleştirdi.

Resim:
Komedyen insanları aşı olmaya çağırdı

100’den fazla çalışanı olan tüm işverenler, aşı alımını artırmayı ve son derece bulaşıcı Delta varyantını engellemeyi amaçlayan bir hareketle, her hafta virüs için aşı yaptırmalarını veya test etmelerini şart koşmalıdır.

Bu arada, etkili bir ABD hükümeti danışma paneli, çoğu Amerikalıya COVID-19 güçlendirici iğneler verme planlarını reddetti – yalnızca onları 65 yaş ve üstü kişilerve ciddi hastalık riski yüksek olanlar.

Kararlar, Gıda ve İlaç İdaresi’ne (FDA) tavsiyelerde bulunan ve dünya ekonomisine büyük bir darbe indiren bir uzmanlar komitesi tarafından alındı. Biden Yönetim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*