David Jason, 79 yaşında ölümünden sonra Boycie’yi oynayan Only Fools And Horses rol arkadaşı John Challis’e övgüler yağdırıyor | Entler ve Sanat Haberleri

Sir David Jason, Only Fools And Horses başrol oyuncusu John Challis’i “kelimenin tam anlamıyla bir beyefendi” olarak tanımladı.

Delboy’un karakteri Challis’in ikinci el araba satıcısı Boycie ile sık sık çatışan Sir David, Challis’in ölüm haberini “çok üzüntüyle” duyduğunu da sözlerine ekledi.

“Harika bir aktördü, kelimenin tam anlamıyla bir beyefendiydi ve birçok kişi tarafından özleneceğini biliyorum.”

Resim:
David Jason, rol arkadaşının ‘pek çok kişi tarafından özleneceğini’ söyledi. Resim: REX/Shutterstock

Sir David, kendine özgü gülüşüyle ​​tanınan Boycie’nin “bu dizinin birçok hayranı tarafından çok sevilen bir karakter olduğunu, bu yüzden 1981’deki ilk bölümün 40. yıl dönümü için son zamanlarda gösterilen hayranlığın taşmasına tanık olduğu için memnunum” dedi.

Challis hayatını kaybetti “kanserle uzun savaş”, dedi ailesi.

Challis’in ekrandaki eşini oynayan Sue Holderness, “Marlene’in Boycie’siz olması düşünülemez. John Challis 36 yıldır ekran ve sahne partnerimdi ve sevgili arkadaşımdı. RIP sevgilim John. Seni her gün özleyeceğim.”

Allo Allo oyuncusu Vicki Michelle, vefatını duyduğunda “şok ve üzüldüğünü” söyledi ve Challis’in “böyle muhteşem bir adam” olduğunu ve “ulus tarafından sevilen” olduğunu ekledi.

The Three Degrees’den Sheila Ferguson, Challis ile bir fotoğrafını tweetledi ve “birkaç gündür bunu beklediğini” söyledi.

Şarkıcı, “Belli ki kalbi kırık olan karısı Carol ile temas halindeyim, benim gibi” diye ekledi.

Benidorm’da Challis’le birlikte rol alan Crissy Rock, tweet attı: “John sen gerçek bir beyefendiydin ve bana karşı her zaman çok sevgi dolu ve destekleyiciydin. Bu zor zamanda aileni ve yakın arkadaşlarını düşünüyorum. İyi dinle. Crissy xx.”

Somerset Country Cricket Club, “uzun vadeli destekçisi” Challis’in bu yılın başlarında Boycie karakteriyle kaydettiği ve bir oyuncunun sözleşmesinin uzatıldığını duyurduğu bir videosunu tweetledi.

Kulüp, ölümünden “son derece üzüldüğünü” söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*