Elon Musk ve Grimes, üç yıllık birlikteliğin ardından ayrıldılar ancak ‘mükemmel ilişkiler devam ediyor’ | Entler ve Sanat Haberleri

Raporlara göre Elon Musk ve Grimes, üç yıllık birlikteliğin ardından ayrıldı.

MiskSpaceX ve Tesla’nın kurucusu olan , Sayfa Altı’ya kendisinin ve Kanadalı şarkıcının yarı ayrı ama iyi şartlarda olduğunu doğruladı.

50 yaşındaki çocuk, bir yaşındaki oğullarına ortak ebeveynlik yapmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi. X Æ A-Xii Misk.

Resim:
Elon Musk ve Grimes, Mayıs 2020’de ilk çocuklarını karşıladılar. Pic: @elonmusk/Twitter

Sayfa Altı’ya konuşan Musk, “Yarı ayrıyız ama hala birbirimizi seviyoruz, sık sık görüşüyoruz ve iyi anlaşıyoruz” dedi.

“Çoğunlukla SpaceX ve Tesla’daki işim, öncelikle Teksas’ta olmamı veya denizaşırı seyahat etmemi gerektiriyor ve işi öncelikle LA’de. Şimdi benimle kalıyor ve Baby X yan odada.”

Çift Mayıs 2018’de çıkmaya başladı ve iki yıl sonra ilk oğullarını karşıladı.

En son 13 Eylül’deki Met Gala’da 33 yaşındaki Grimes’ın kırmızı halıda tek başına yürüdüğü ve Musk’ın da ona katıldığı sırada birlikte görüldüler.

Grimes, Musk’a ev sahipliği yaptığı bir Met Gala after partisinde katıldı ve ikilinin ertesi gün New York’tan birlikte ayrıldığı görüldü.

Metropolitan Sanat Müzesi Kostüm Enstitüsü Gala - Met Gala - Amerika'da: Bir Moda Sözlüğü - Gelenler - New York, ABD - 13 Eylül 2021. Grimes.  REUTERS/Mario Anzuoni
Resim:
Grimes, 13 Eylül’deki Met Gala’da kırmızı halıda tek başına yürüdü, ancak içeride Elon Musk’a katıldı.

Musk daha önce yazar Justine Wilson ile evliydi ve ondan 17 yaşında ikizler Griffin ve Xavier ve 15 yaşında üçüz Damian, Saxon ve Kai olmak üzere beş oğlu vardı.

Ayrıca Westworld oyuncusu Talulah Riley ile iki kez evli ve bir yıl boyunca Amber Heard ile çıktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*