Gecikmeler: Kardeş ve grup arkadaşı, şarkıcı Greg Gilbert’in kanserden öldükten sonra ‘her zaman melodilerimizde olacağını’ söylüyor 44 | Entler ve Sanat Haberleri

Indie grubu Delays’in solisti Greg Gilbert, 44 yaşında kanserden hayatını kaybetti.

Grubun klavyecisi olan kardeşi Aaron, sosyal medyada yayınlanan bir açıklamada haberi doğruladı ve son birkaç yıldaki destekleri için hayranlara teşekkür etti.

Greg’e 2016 yılında bağırsak kanseri teşhisi konmuştu. Ağustos ayında tedavisinin durduğunu ve bir bakımevinde bakıldığını söyledi.

Resim:
Gecikmeler – (LR) Aaron Gilbert, Rowly, Greg ve Colin Fox – 2000’lerin başında kuruldu ve dört albüm çıkardı

Perşembe günü ailesi yanında öldü.

Haraçta Aaron, “kardeşini ve en iyi arkadaşını” hatırladı ve “onun dileğinin, ufuktan ufka hoparlörleriniz aracılığıyla yaşamaya devam etmesi” olduğunu söyledi.

Dedi ki: “Greg, bizim ve hepinizin bu yolculukta ona verdiğimiz sonsuz sevgiyle çevrili olarak öldü ve bizim tarafımızdan size sahip olmanın onun (ve hepimiz) için ne kadar önemli olduğunu asla tam olarak ifade edemeyiz. kanatlı bir ordu gibi bizi yukarı kaldıran taraf.

“Mesajlarınız, cesaretlendirmeniz ve şefkatiniz son 5 yıldır oksijenimiz oldu.”

Ağabeyinin her zaman melodilerimizde olacağını söyleyen Aaron, “Acımızı paylaştığınız ve kendi başınıza yangın söndürme savaşları yaparken zaman zaman taşımayı kolaylaştırdığınız için teşekkür ederiz ve Greg’i böylesine özel kıldığınız için teşekkür ederiz. Hayatınızdaki kişi.Hepimizin aynı anda var olmasına çok sevindim.

“Biz sadece geçiciyiz, hadi geçicimizi olağanüstü yapalım.”

2000’lerin başında Southampton’da, başlangıçta Corky adı altında oluşan gecikmeler ve 2004 ile 2010 yılları arasında dört albüm yayınlamaya devam etti.

Karısı Stacey Heale tarafından Greg için daha fazla tedavi için ödeme yapılması için bir kitle fonlaması çağrısı 215.000 £ ‘dan fazla toplamıştı. Hayranlar da Southampton’daki Kontes Mountbatten Darülaceze’ye bağışta bulunuyorlardı.

Bayan Heale, kocasının “yavaşça yıldızlara doğru süzüldüğünü” söyledi.

Facebook’taki bir gönderide haraç olarak “Greg olağanüstü bir insandı – bu dünyadan değil, bundan eminim” dedi.

“Bana her zaman sihire inanmamı, asla yalnız olmayacağımı çünkü her yanımızda olduğunu söyledi. Kalbim kırık ama sihirle dolu.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*