Gloria Estefan, 9 yaşında cinsel istismara uğradığını açıkladı | Dünya Haberleri

Gloria Estefan, dokuz yaşında müzik okulunda cinsel istismara uğradığını açıkladı.

Küba asıllı Amerikalı şarkıcı, programın bir bölümünde taciz hakkında ilk kez kamuoyu önünde konuştu. Facebook Perşembe günü yayınlanan Red Table Talk programını izleyin.

Resim:
Ev sahipleri kızı Emily Estefan ve yeğeni Lili Estefan ile yuvarlak kırmızı masada oturan Estefan, istismar hakkında konuştu. Resim: AP


Şarkıcı, adamı ailesi tarafından güvenilen “topluluğun saygın bir üyesi” olarak nitelendirdi.

“O bir aileydi ama yakın bir aile değildi. Annem beni müzik okuluna koyduğu için güçlü bir konumdaydı ve hemen ona ne kadar yetenekli olduğumu ve ne kadar özel ilgiye ihtiyacım olduğunu söylemeye başladı ve o da hissetti. Bu tür bir ilgiyi bana odakladığı için şanslıyım.”

Ev sahipleri kızı Emily Estefan ve yeğeni Lili Estefan ile yuvarlak kırmızı masada oturan Estefan, ” istismara uğramış çocuklar İstismarcılarını tanı ve onlara güven ve ben de onlardan biri olduğum için bunu biliyorum.”

Estefan, “Azar azar başlıyor ve sonra hızlı gidiyor. Bunun tehlikeli bir durum olduğunu biliyordum ve ona isyan ettiğimde bunun olamayacağını ve yapamayacağını söylediğimde, baban Vietnam’da, annen de. yalnız. Söylersen onu öldürürüm.”

Polisin, Estefan’ın ifade vererek geçireceği travma nedeniyle annesine suçlamada bulunmamasını söylediğini söyledi.

Küba’da doğan ve henüz bebekken ailesiyle Miami’ye taşınan süperstar, ilk Latina “Bekar” Claire Crawley ile birlikte açıldı.

Crawley, bir bölüm sırasında bir rahip tarafından çocukken istismara uğradığını da açıkladı.

Ailesi kiliseye dava açmaya devam etti, ancak Crawley, onu bir mahalleden diğerine taşımadan önce “esas olarak bunu sessiz tutmak için ne gerekiyorsa yapacağımızı söyledi” dedi ve aynı şeyi daha fazla çocuğa yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*