İlk Görüşte Evli dizisi finali, E4 yayın tekrar bölümünün ardından yeni yayın tarihini alıyor | Entler ve Sanat Haberleri

Married At First Sight UK’nin dizi finali, E4’ün planlanan yuvasında tekrar bölüm yayınladığını gördüğü teknik bir sorundan sonra bu akşam yayınlanacak.

Yeni evli yarışmacıların sonuncusunu izlemek için izleyen izleyiciler, Perşembe gecesi realite şovunda yeminlerini yenilediler, bunun yerine Çarşamba günkü programın tekrarı ile karşılandılar.

Kanal daha sonra şöyle bir mesaj attı: “Üzgünüz – şu anki program Canlı İzle’de mevcut değil. Kısa süre içinde geri döneceğiz.”

Daha sonra hatanın, hem Kanal 4 hem de More4’ün Cumartesi günü yayından kaldırıldığı geçen haftaya kadar uzanan “üzerinde çok çalıştığımız devam eden teknik sorunlardan” kaynaklandığını söyledi.

İlk Görüşte Evli İngiltere dizisi finali şimdi Cuma günü saat 21:00’de E4’te yayınlanacak ve sunucu AJ Odudu’nun ev sahipliğinde yapılacak gösteri sonrası saat 22:00’de başlayacak.

Kanal, bölümlerin iletimden kısa bir süre sonra Tüm 4’te yayınlanacağını ve Pazartesi günkü planlanan yeniden birleşme özel bölümünün etkilenmeyeceğini söyledi.

E4 sözcüsü şunları söyledi: “Hafta sonu meydana gelen olayın ardından devam eden teknik sorunlar, Perşembe gecesi Married At First Sight UK bölümünün 29 Eylül Çarşamba gününden itibaren tekrarı olduğu anlamına geliyordu.

“Gösterinin hayranlarından özür dileriz ve bölümü bu akşam saat 21.00’de size ulaştırmak için çok çalıştık.

Sonunda izlediğinizde Amy ve Josh, Tayah ve Adam ve Morag ve Luke’un yeminlerini yenileyip yenilemediklerini öğreneceğinizi umuyoruz.”

Married At First Sight UK, başarılı Avustralya dizisinin formatını takip ediyor; çiftler, yasal bir evlilikten ziyade bir düğünü taklit eden bir törenle birbirlerine “ömür boyu bağlılık” veriyorlar.

İngiltere dizisi, düğümü bağladıktan sonra 21 bölüm boyunca sekiz çiftin birbirine bağlandığını görüyor.

Kanal 5 de teknik sorunlarla karşı karşıya kaldı ve Cumartesi günü yayından kalktı.

Bazı izleyiciler, kanalda kendilerine yalnızca “Kesinti için özür dileriz. Mümkün olan en kısa sürede geri döneceğiz” mesajının gösterildiğini söyledi.

Kanal 4 ve 5 için oynatma hizmetlerini yöneten Red Bee Media, kesintinin Cumartesi akşamı “yangın söndürme sistemlerinin etkinleştirilmesinden” kaynaklandığını söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*