James Bond: Daniel Craig, James Bond yapımcılarının No Time To Die sinema filmi için ‘sinirlerini koruduklarından’ memnun | Entler ve Sanat Haberleri

Daniel Craig, James Bond yapımcılarının son 007 filmini internete koymak yerine sinemalara götürmek için “cesaretlerini korudukları” için minnettar olduğunu söyledi.

Craig’in No Time To Die’da James Bond olarak oynadığı son dönüşün yayınlanmasından önce Sky News’e konuşan aktör, filmin sonunda sinemalarda gösterime girmesinin “neşeli bir şey” olduğunu söyledi.

“üzücü olurdu [to see it on a streaming service], ve biz buraya geldik ve aslında sinemalara gireceğiz” dedi Sky News’e.

Resim:
Ölmek İçin Zaman Yok, Craig’in James Bond olarak son dönüşü. Resim: Nicola Dove/DANJAQ/LLC/MGM

New York City’deki Times Meydanı’nın kapatılması gibi, 2020’de ilk sürüm sırasında bir promosyon yapıldığını ve son 18 ayın “yapabileceğimiz hiçbir şey yok” diyerek “bir şeyleri perspektife koyduğunu” da sözlerine ekledi. yapmak”.

Ve film bu sefer sinematik bir vizyona girerken, Amazon’un casus filmleri yapan stüdyo olan MGM’yi satın almasıyla, franchise’ın geleceği hemen sorgulandı.

Daniel Craig, 8 Ocak 2020'de Manhattan, New York City, ABD'deki National Board of Review Ödülleri için geldi. REUTERS/Andrew Kelly
Resim:
Daniel Craig, en son Bond filminin çevrimiçi yerine sinemalarda gösterime girmesinden memnun

Bond yapımcısı olağanüstü Barbara Broccoli için, gelecekte bu filmleri nasıl izleyebileceğimiz konusunda herhangi bir değişiklik görmüyor.

“Filmleri sinemalarda gösterime sokmaya odaklandık ve… Bence konumuz bu. [Amazon] filmlerin gelecekte vizyona gireceğini kesinlikle bize söylediler. Ve ne olacağını göreceğiz.”

Craig’in ilk Bond filmi 2006 Casino Royale’deydi, ancak o sırada “rol hakkında iki kafada” olduğunu kabul ediyor.

Rami Malek - James Bond: Ölmek İçin Zaman Yok
Resim:
Rami Malek, son Bond filminde de rol alıyor. Resim: Nicola Dove/DANJAQ/LLC/MGM

“Bütün o iblislerle uzun zaman önce uğraştım – başlangıçta kesinlikle bu konuda kafam karışmıştı.

“Ama… Bence tüm doğru sebepler – hayatımdaki değişiklik konusunda endişeliydim ve bu açıkça herkes gibi çok önemli.”

Ama pişman mı?

“Hiç pişman olmadım” dedi.

“Zor oldu, ama her zaman, her zaman, her zaman ilginç oldu. Her zaman yaratıcı bir şekilde tatmin edici olmuştur. En inanılmaz insanlardan bazılarıyla çalışma şansım oldu ve bu hayatımda bir iz bıraktı – bir büyük yetersizlik.”

Ve bu, Daniel Craig’i uluslararası süper casus olarak göreceğimiz son sefer olsa da, süper yapımcı Barbara Broccoli için, onun yerini alması düşüncesi onun düşündüğü bir şey değil.

Sky News’e “Bu hiç kafamda değil” dedi.

Lashana Lynch - James Bond: Ölmek İçin Zaman Yok
Resim:
Lashana Lynch, James Bond: No Time To Die filminde resmedildi. Resim: Nicola Dove/DANJAQ/LLC/MGM

“İnkardayım – bunun hakkında düşünmek istemiyorum ve ilgilendiğim kadarıyla da düşünmeyeceğim. Daniel Craig, James Bond’dur. Hikayenin sonu.”

Brokoli, herhangi bir karar vermeden önce filmin çıkmasını kutlamak istediği için, bir sonraki Bond’un kim olduğunu bir süre bilemeyebiliriz.

“Dünyanın her yerindeki izleyiciler tarafından kabul gördü. Hepsi onu seviyor.

“Artık onların favori Bond’u ve ben inkar ediyorum.

“Daniel’den sonra hayatın nasıl olacağını düşünmek istemiyorum ve bu yüzden mümkün olduğunca erteleyeceğim.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*