James Bond: Daniel Craig, No Time To Die oyuncu kadrosu ve ekibine duygusal vedada 007’ye veda ediyor | Entler ve Sanat Haberleri

Daniel Craig, James Bond’a duygusal bir veda etti ve İngiltere’nin en ünlü casusu olarak yaptığı son gezi sırasında onunla birlikte çalışan oyuncular ve ekip, bir video klibi ortaya çıkardı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, oyuncunun sette dokunaklı bir konuşma yaptığını gösteriyor. Ölmek İçin Zaman Yok, Eylül ayında daha sonra serbest bırakılacak ve bu, 15 yıl sonra eğilmeden önce 007 olarak son görünümü olacak.

Klip, Varlık belgeselinden alınmıştır. James Bond, hangi Craig Sean Connery, Roger Moore ve Pierce Brosnan gibi aktörlerin izinden giderek zamanını yansıtıyor.

Craig oyunculara ve ekibe Bond üzerinde çalışmanın hayatının “en büyük onurlarından biri” olduğunu söylüyor. gizli ajanı oynamaktan her zaman hoşlanmadığını bildiriyor.

Craig klipte “Buradaki birçok insan benimle beş fotoğraf üzerinde çalıştı” diyor. “Biliyorum, bu filmler ve diğer şeyler hakkında ne düşündüğüm hakkında çok şey söylendi, ama bu filmlerin her saniyesini ve özellikle bunu sevdim, çünkü her sabah kalktığım için ve Sizlerle çalışma şansım oldu ve bu hayatımın en büyük onurlarından biri oldu.”

Belgesel, Craig’in ilk Bond filmi, 2006 yapımı Casino Royale’den No Time To Die’a kadar daha önce görülmemiş arşiv görüntülerini içeriyor ve Craig, yapımcılar Michael G Wilson ve Barbara Broccoli ile yaptığı konuşmada kişisel anılarını paylaşıyor.

Broccoli, Craig’in karakteri ve diziyi “olağanüstü… ve duygusal olarak tatmin edici bir yere” götürdüğünü söylerken, Wilson, Bond’un yıldız için “duygusal olarak zor” olduğu için final gezisinin filme alınmasını söylüyor.

Ölmek İçin Zaman Yok, yıllar süren gecikmelerin ardından nihayet 30 Eylül’de sinemalarda olacak. orijinal yönetmen Danny Boyle’un ayrılışı ve daha sonra pandemi sinemaları kapattığında.

NS filmin son fragmanıEylül ayının başlarında yayınlanan , Bond’un Spectre kötü adam ve üvey kardeşi Blofeld (Christoph Waltz) ile konuştuğunu ve 007’ye Rami Malek’in canlandırdığı yeni kötü adam Safin’in bir atışından önce “düşmanım senin düşmanın” olduğunu söylerken gösteriyor.

Söylentiler arasında Tom Hardy, Idris Elba, Tom Hiddleston, Luke Evans, James Norton ve Rege-Jean Page’in de yer aldığı Bond’u kimin devralabileceğine dair spekülasyonlar sürüyor.

No Time To Die’ın prömiyeri 28 Eylül’de Royal Albert Hall’da yapılacak ve iki gün sonra genel gösterim yapılacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*