Katie Price: Kaza ve alkollü-uyuşturucuyla araç kullanma tutuklama raporlarının ardından aile yıldızın akıl sağlığından endişe ediyor | İngiltere Haberleri

Katie Price’ın ailesi, TV yıldızının bir araba kazasına karıştığı bildirildikten sonra zihinsel sağlığı hakkında “bir süredir” endişe duyduklarını söylüyor.

Eski çekici modelin Salı günü Sussex’teki evinin yakınında alkol ve uyuşturucu için yasal sınırın üzerindeyken araba kullandığı şüphesiyle tutuklandığı bildirildi.

43 yaşındaki sürücü kısa süre önce araba kullanmasının yasaklandığını doğruladı.

Price’ın Instagram hesabında paylaşılan aileden yapılan açıklamada, “Bir aile olarak bir süredir Kate’in sağlığı ve genel zihinsel sağlığı hakkında endişe duyuyoruz.

“Bugün en büyük korkularımız neredeyse gerçek oldu. Bir aile olarak Kate’in ihtiyacı olan yardımı almasına yardım etmeye devam ettik ve etmeye de devam edeceğiz.

Sorunlarıyla tek başına savaşamayacağının farkına varmasını umuyoruz” dedi.

Aile, medyadan ve halktan Price’a “gerekli tedaviyi araması” için yer vermesini istedi.

Açıklamada, “Onun için derinden endişe ve endişe duyuyoruz, hayatını herkesin gözü önünde yaşadığını ve birçokları için adil olduğunu biliyoruz, ancak bir aile olarak bu çok zor dönemde kendi yolunu özel olarak ilerletebileceğini umuyoruz. hayat.

“Biz sempati istemiyoruz – sadece Kate’in iyi olmadığı biliniyor.

Kate’e ileteceğimiz destek ve sevgi mesajlarını, bu olumlu mesajların onu teşvik etmeye yardımcı olacağını umarak okumakta büyük rahatlık duyuyoruz.”

Sussex Polisinden yapılan açıklamada, “Polis, 28 Eylül Salı günü saat 6.20 sularında Partridge Green yakınlarındaki B2135’te tek araçlı bir çarpışma olduğuna dair haberlere yanıt verdi.

“Alkol ve uyuşturucu için yasal sınırın üzerinde araba kullandığı şüphesiyle bir kadın tutuklandı ve kontrol edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

“Aracın kurtarılması sağlanırken yol geçici olarak trafiğe kapatıldı.”

South East Coast Ambulans Servisi NHS Foundation Trust’tan yapılan açıklamada, “Olay yerine bir ambulans ekibi geldi ve bir kişi hastaneye kaldırılmadan önce değerlendirildi ve tedavi edildi.”

Polis daha sonra yolun saat 9.26’da yeniden açıldığını doğruladı.

Pazartesi günü ITV’nin Good Morning Britain programına çıkan Price, yıl sonuna kadar araba kullanmasının yasaklandığını söyledi.

Geçen yıl, daha sonra müzayedede satacağı parlak pembe Range Rover’ından sorumluyken sınırın neredeyse iki katı olmaktan suçlu bulundu.

Duygusal olarak sıkıntılı veya intihara meyilli olan herkes yardım için 116 123 numaralı telefondan Samaritans’ı arayabilir veya Birleşik Krallık’ta jo@samaritans.org adresine e-posta gönderebilir. ABD’de, bölgenizdeki Samaritans şubesini arayın veya 1 (800) 273-TALK

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*