Katie Price, Sussex’teki evinin yakınında kaza yaptıktan sonra diskalifiye olurken alkollü araç kullanmaktan suçlu bulundu | Entler ve Sanat Haberleri

Katie Price, Sussex’teki evinin yakınında kaza yaptıktan sonra alkollü araç kullanmak, diskalifiyeliyken araç kullanmak ve sigortasız araç kullanmaktan suçlu bulundu.

Eski çekici model, Salı sabahı Partridge Green yakınlarındaki B2135’teki çarpışmanın ardından Crawley Sulh Ceza Mahkemesi’nde göründü.

43 yaşındaki Price, alkollü araç kullanmaya uygun olmadığı halde araç kullanmak, üçüncü şahıs sigortası olmadan halka açık bir yerde motorlu araç kullanmak ve diskalifiye edilmiş halde araç kullanmakla suçlanmıştı.

Mahkeme, eski modelin polise “Uyuşturucu kullandım, araba kullanmamalıydım, hepsini kabul ediyorum” dediğini duydu.

Savcı Debbie Jones, bir sürüntü çubuğunun kokain için pozitif test ettiğini söyledi.

Price, pembe bir kazak giymiş iki sulh hakiminin önünde rıhtımda belirdi. Savunma avukatı Joe Harrington, “son zamanlarda birçok kişisel sorunu olduğunu” ve kazanın “bir kerelik” olduğunu söyledi.

Rehabilitasyona gitmesine ve şartlı tahliye hizmetleriyle konuşmasına izin vermek için 15 Aralık’ta mahkum edilecek. Araba kullanması yasak.

Resim:
Price’ın kaza mahallinden bir resim. Resim: Twitter/ PC Tom Van Der Wee

Salı günü olay yerinden polis tarafından paylaşılan bir görüntü, yana devrilen bir arabayı gösterdi ve görevliler, o sırada 18:20 sularında “tek araçlı bir çarpışmaya” çağrıldıklarını ve yolun trafiğe kapatıldığını söylediler.

Bir kadının tutuklandığını ve kontrol edilmek üzere hastaneye götürüldüğünü söylediler.

Price, Pazartesi günü ITV’nin Günaydın Britanya’sında göründü ve programa yıl sonuna kadar araba kullanmasının yasaklandığını söyledi.

Ayrıca 19 yaşındaki engelli oğlu Harvey hakkında da “şu anda Cheltenham’da olduğunu” söyledi.

“Anneciğim, seni özlüyorum, öpücüklere ve sarılmalara ihtiyacım var” diyerek beni arayıp duruyor, bu yüzden oldukça zor çünkü açıkçası Aralık ayına kadar ehliyetimi geri alamayacağım, bu yüzden orada arabada vızıldayamam. ve yakın değil” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*