Kena: Bridge of Spirits – Grafikler bu oyunun ana satış noktasıdır ve hayal kırıklığına uğratmazlar | Bilim ve Teknoloji Haberleri

PlayStation 5’in piyasaya sürülmesinden bu yana Sony, görsel olarak çarpıcı birkaç oyun yayınladı – ancak yeni Ember Labs sürümü Kena: Bridge of Spirits, hepsinin en güzeli olabilir.

Birkaç haftalık bir gecikmenin ardından, 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana yılın en çok beklenen sürümlerinden biri oldu.

Grafikleri etkileyicidir ve çoğu endüstri eleştirmeni ve medya kuruluşu tarafından oyunun Pixar’ı olarak tanımlanır.

Resim:
Oyun 18 aydır geliştiriliyordu

Ancak Ember Labs’deki nispeten küçük ekip, son 18 ayda bir oyun geliştirme yolundaki olumsuzlukların üstesinden gelmeyi başardı mı?

Yeni bir sürümde nadiren kan ve vahşet yokluğuyla, hem yakın dövüş hem de menzilli akıcı dövüş ile değiştirilen, kesinlikle aile dostu bir macera.

Ormanda yolsuzluk ve çürümeden etkilenen bir köyü keşfeden acemi ruh rehberi Kena olarak oynuyorsunuz. Kena, bu unutulmuş kasabanın sırlarını çözmek için geçmişinde kişisel mücadeleler vermek zorundadır.

Yükseltmelerinizin çoğu, ağır nesneleri kaldırmanıza, bozuk bölgeleri temizlemenize ve düşmanlara ekstra hasar vermenize yardımcı olabilecek, neşeli bir kara minyon türü varlıklar grubu olan “çürüme”nizin yeteneklerini geliştirme biçiminde olacaktır.

Bununla birlikte, 10+ yaş derecesine rağmen, Sky News’deki deneyimli video oyunu profesyonelleri için bile, orta ayarda belirli patron savaşları ve bulmacalar zor olabilir.

Kena için ana satış noktası grafiklerdir ve hayal kırıklığına uğratmazlar.

Kena: Ruhlar Köprüsü.  Resim: Sony
Resim:
Oyuncular acemi ruh rehberi Kena olarak oynuyor

Ortamlar ya parlak ve canlı, Disney animasyonlarının çalışmalarına rakip ya da ürkütücü ve karanlık – 58″ 4K HDR TV’de oynatılmasına rağmen hiçbir şey görememe gibi yaygın bir tuzağa düşmeden.

Bununla birlikte, oyunun bazı ara sahnelerinin kare hızı düşüşlerinden muzdarip olduğu bir engel var. Bu durumlarda, oynatıcı, kalitesi bir konsolda nadiren görülen videoların kopuk, sarsıntılı bir şekilde oynatıldığını görecektir.

Bu performans sorunları, yetişkinleri memnun edeceği kesin olan bir oyunu bozabilir ve aynı zamanda çocuklarına da hitap edebilir – ancak çok daha üstün donanıma sahip PC oyuncularının benzer sorunlar yaşayıp yaşamayacağını göreceğiz.

Kena: Bridge of Spirits şu anda 32,99 £ gibi şaşırtıcı bir fiyata çıktı (Sony’nin son büyük sürümü Ratchet And Clank, piyasaya sürüldüğünde yaklaşık 70 £’a mal oldu), şu anda PlayStation mağazasına özel, bunu yapmak için yeterli saatler sunuyor. potansiyel olarak değerli bir satın alma.

Xbox oyuncuları için ne yazık ki Series X’e gelip gelmeyeceğine dair bir bilgi yok – ancak PC oyuncuları Epic Games Store aracılığıyla oyunun keyfini çıkarabilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*