Kesinlikle Dansa Gel: McFly’den Tom Fletcher ve ortağı Amy Dowden’ın COVID-19 testi pozitif çıktı | Entler ve Sanat Haberleri

McFly’den Tom Fletcher, Strictly Come Dancing’in canlı şovunu başlattıktan 24 saatten kısa bir süre sonra COVID-19 için pozitif test etti.

Fletcher ve onun kesinlikle BBC, dans partneri Amy Dowden’ın Pazar öğleden sonra koronavirüs için pozitif test ettiğini söyledi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Parite şimdi en son hükümet yönergelerini izleyerek ayrı ayrı kendini tecrit ediyor.

Resim:
Fletcher ve Dowden, ilk canlı gösterideki ilk dansçılardı. Resim: BBC/Guy Levy

“Her ikisi de Cumartesi günkü canlı şovu kaçıracak olsa da, Strictly Come Dancing protokolleri, her şey yolundayken, bir sonraki hafta geri dönecekleri anlamına geliyor.

“Herkesi güvende tutmak için kesinlikle hükümet yönergelerine uymaya devam etti ve etmeye devam edecek.”

Çiftin kılavuza göre 10 gün boyunca prova yapmasına izin verilmeyecek, yani gelecek haftaki canlı şovu kaçıracaklar.

Fletcher ayrıca Pazar akşamı Glasgow’daki McFly konserini kaçırdı ve grup arkadaşlarını onsuz performans sergilemeye bıraktı.

Sosyal medyada yazarak, SSE Hydro arenasındaki gösteriyi kaçırdığı için “çok, çok üzgün” olduğunu söyledi.

Grup şunları ekledi: “Ne yazık ki Tom hasta ve bu gece Glasgow’da bizimle sahnede olmayacak.

“Bu gece göremediği tüm hayranlardan büyük ve içten özürler gönderiyor.

“Gösteri devam edecek, hepinizi görmeyi dört gözle bekliyoruz ve bu gece bizim için ekstra yüksek sesle şarkı söylemenize ihtiyacımız var.”

Gösteri kurallarına göre, çiftin bir sonraki hafta performans göstermesine izin verilmelidir.

Strictly geçen yıla benzer bir şekilde çalışıyor, çiftler kabarıyor ve stüdyoda sınırlı bir izleyici kitlesi var.

Geçen yıl, Nicola Adams ve ortağı Katya Jones (şovun ilk eşcinsel çifti olarak sahne aldı) virüse yakalandıktan sonra gösteriyi erken bırakmak zorunda kaldılar.

Bu yıl, üç profesyonelin aşılanmadığına dair doğrulanmamış gazete haberleri çıkmıştı – ancak Dowden onlardan biri değil.

McFly, 2011’de gösteriyi kazanan grup arkadaşı Harry Judd’ın başarısını taklit etmeyi uman I’m A Celeb kazanan Giovanna ile evli olan Fletcher ile Strictly’ye yabancı değil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*