Liam Gallagher, Wight Adası Festivali’nden sonra ‘helikopterden düştü’ ve kazınmış yüzün fotoğrafını paylaştı | Entler ve Sanat Haberleri

Liam Gallagher, Wight Adası Festivali’ndeki manşetinin ardından hayranlarına bir helikopterden düştüğünü söyledi ve kazınmış yüzünün bir resmini paylaştı.

NS Vaha star döndü solo sanatçı, uçaktan düştüğünü söylemek için bir tweet attı ve kendisini vahşi davranışlarıyla ünlü The Who davulcusu Keith Moon ile karşılaştırdı.

Hayranlarına “her şey yolunda” olduğuna dair güvence verdi ve daha sonraki bir gönderide fotoğrafın bir sonraki albümünün kapak fotoğrafını çekeceği konusunda şaka yaptı.

Bir hayran, düşüşün yüksekliğini soran soruya, Gallagher’ın helikopter indikten sonra adımı kaçırmış ve “yüzünü dikmiş” olması gerektiğini söyledi, ancak bundan “çünkü bu pek rock n roll değil” diye bahsetmedi.

Gallagher şaka yollu “100 bin fit” olduğunu söyleyerek yanıt verdi. Olayla ilgili herhangi bir görüntü veya CCTV olup olmadığını soran başka bir hayrana, “Evet, nxt videoda” dedi.

Olay festivalde yerinde olmadı. Yıldızın yaraları için tıbbi tedavi isteyip istemediği bilinmiyor.

Oasis Knebworth 1996’nın piyasaya sürülmesinden önce geliyor. grubun en kötü şöhretli konserlerine bakan yeni belgesel.

Gallagher manşet oldu Wight Adası Festivali Cuma gecesi, Tom Jones, James, Becky Hill ve Primal Scream da faturada.

Yıldız, seti sırasında, Supersonic, Acquiesce, Roll With It ve Live’ın bir tekrarından önce Rock ‘N’ Roll Star Cigarettes & Alcohol gibi Oasis hitlerinin yanı sıra Wall Of Glass ve Shockwave gibi solo şarkılar çalarak kalabalığı büyüledi. Sonsuza kadar.

Resim:
Courteney Cox, Wight Adası Festivali’nde görülen yıldız konuklar arasındaydı. Erkek arkadaşı Johnny McDaid, Snow Patrol’un manşetlerinin bir üyesidir. Resim: David Rutherford/ Wight Adası Festivali 2021

Snow Patrol, Cumartesi günü manşetlere çıkacaktı ve Friends yıldızı Courteney Cox, grubun arkadaşları ve ailesi arasında onları izlemek için oradaydı.

Grup piyanisti ve gitaristi Johnny McDaid ile ilişkisi olan oyuncu, manşet öncesinde hayranlarıyla fotoğraf çektirirken görüntülendi.

Haftanın başlarında, Instagram’da kendisinin ve McDaid’in bir fotoğrafını yayınlamıştı ve grup için “tüm alanlara erişim kartı” tutuyordu.

Duran Duran, The Script, Supergrass, Imelda May ve Razorlight ile Pazar günü festivali kapatacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*