Ölmek İçin Zaman Yok: James Bond oyuncusu Daniel Craig, yeni 007 filmini sinemalarda gösterebildiği için ‘büyük ölçüde rahatladığını’ söyledi | Entler ve Sanat Haberleri

Daniel Craig, yeni Bond filmi No Time To Die’ı sinemalarda gösterebildiği için “büyük ölçüde rahatladığını” söyledi.

Londra’daki dünya prömiyerinde Sky News’e konuşan James Bond oyuncusu şunları söyledi: “COVID oldu, bu yüzden her şeyin bir perspektife oturtulması gerekiyor, değil mi?

“Çok rahatladım: Sinema için Bond filmleri yapıyoruz ve buradayız ve bundan daha mutlu olamazdım.”

Resim:
(LR) Londra’daki dünya galasında oyuncular Lashana Lynch, Daniel Craig ve Lea Seydoux

Galaya Galler Prensi, Cornwall Düşesi ve Cambridge Dükü ve Düşesi de katılacak.

Charles, Camilla, William ve Kate, Royal Albert Hall’da Craig ve Rami Malek, Lea Seydoux ve Lashana Lynch gibi diğer oyuncularla tanışmak için kırmızı halıya çıkacak.

Ayrıca senaristler Phoebe Waller-Bridge, Neal Purvis ve Robert Wade, şarkıcı Billie Eilish ve yeni Bond tema şarkısını birlikte yazan kardeşi Finneas O’Connell, yapımcılar Michael G Wilson ve Barbara Broccoli ve yönetmen Cary ile tanışacaklar. Joji Fukunaga.

Ölmek İçin Zaman Yok, 25. Bond filmi ve Craig’in 007 olarak yer aldığı son film olacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle bir yıldan fazla bir süredir ertelendi, ancak Perşembe günü İngiltere sinemalarında gösterime girecek.

Ana de Armas, Londra'daki Royal Albert Hall'da düzenlenen No Time To Die Dünya Prömiyerine katılıyor.  Resim tarihi: 28 Eylül 2021 Salı.
Resim:
Ana de Armas, Ölmek İçin Zaman Yok Dünya Prömiyerinde
Oyuncu Rami Malek, yeni James Bond filminin dünya prömiyeri sırasında tepki gösteriyor "Ölmek İçin Zaman Yok" 28 Eylül 2021, Londra, İngiltere'deki Royal Albert Hall'da. REUTERS/Toby Melville
Resim:
Oyuncu Rami Malek, yeni James Bond filminin dünya prömiyeri sırasında tepki gösteriyor

Dünya prömiyeri, Birleşik Krallık’ın üç istihbarat teşkilatının (Gizli İstihbarat Servisi, Güvenlik Servisi ve GCHQ) hizmet veren ve eski üyelerini destekleyen hayır kurumlarına ve ayrıca Birleşik Krallık özel kuvvetlerinin geçmiş ve şimdiki üyelerini destekleyen hayır kurumlarına fayda sağlayacak.

Phoebe Waller-Bridge, Londra'daki Royal Albert Hall'da düzenlenen Ölmek İçin Zaman Yok Dünya Prömiyerine katılıyor.  Resim tarihi: 28 Eylül 2021 Salı.
Resim:
Phoebe Waller-Bridge Londra’daki Royal Albert Hall’da
Şarkıcı Billie Eilish, yeni James Bond filminin dünya prömiyeri sırasında medyaya konuşuyor "Ölmek İçin Zaman Yok" 28 Eylül 2021, Londra, İngiltere'deki Royal Albert Hall'da. REUTERS/Toby Melville
Resim:
Şarkıcı Billie Eilish dünya prömiyeri sırasında medyaya konuşuyor

No Time To Die, Jeffrey Wright’ın canlandırdığı CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter ortaya çıkıp ondan yardım istediğinde aktif görevi bırakan Bond’un Jamaika’da sakin bir hayatın tadını çıkardığını görüyor.

Futbolcu Harry Kane ve eşi Katie Goodland, yeni James Bond filminin dünya prömiyeri sırasında poz veriyor. "Ölmek İçin Zaman Yok" 28 Eylül 2021, Londra, İngiltere'deki Royal Albert Hall'da. REUTERS/Toby Melville
Resim:
Futbolcu Harry Kane ve eşi Katie Goodland galasında
Rory Kinnear, Londra'daki Royal Albert Hall'da düzenlenen No Time To Die Dünya Prömiyerine katılıyor.  Resim tarihi: 28 Eylül 2021 Salı.
Resim:
Rory Kinnear No Time To Die galasına katılıyor

Kaçırılan bir bilim insanını kurtarma görevi, beklenenden çok daha tehlikeli hale gelir ve tehlikeli yeni teknolojilerle donanmış gizemli bir kötü adama yol açar.

Royal Albert Hall’da birkaç Bond prömiyeri yapıldı.

2015’in Spectre için William ve Kate ve Sussex Dükü etkinliğe katıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*