Super Bowl: Dr Dre, Eminem, Snoop Dogg, Kendrick Lamar ve Mary J Blige devre arası gösterisi için açıklandı | Entler ve Sanat Haberleri

Dr Dre, Snoop Dogg ve Eminem, gelecek yılki Super Bowl devre arası şovunda sahne alacakları açıklanan sanatçılar arasında yer alıyor.

NFL, 13 Şubat’ta California, Inglewood’daki SoFi Stadyumu’nda Mary J Blige ve Kendrick Lamar’ın kendilerine katılacağını söyledi.

Aralarında 43 Grammy ödülü bulunan beş müzik yıldızı, muhtemelen milyonlarca izleyici çekecek bir gösteride ilk kez birlikte sahne alacak.

Dre, Snoop Dogg ve Eminem de dahil olmak üzere hip hop’un en iyilerinden bazılarının kariyerlerinin başlamasına yardımcı oldu ve üçlü, Dr Dre’nin 1999’da piyasaya sürülen çok sayıda platin satan albümü 2001’den bu yana ilk kez birlikte çalışacak – Eminem ve Dre’nin performansına rağmen 2018’de Coachella festivalinde birlikte.

Dr Dre, Instagram’da “Bu, kariyerimin bir sonraki destanını tanıtacak” dedi.

“Okulda sahne alma fırsatı Final karşılaşması LVI devre arası şovu ve bunu kendi arka bahçemde yapmak kariyerimin en büyük heyecanlarından biri olacak” dedi.

Yedi Grammy kazananı, devre arası performansının “unutulmaz bir kültürel an” olacağını da sözlerine ekledi.

Resim:
Dr Dre, 1998’de Aftermath Entertainment için Eminem’i imzaladı.

Ağustos ayında Top Dawg Entertainment için son albümünü çıkaracağını açıklayan Dre, Snoop ve Pulitzer ödüllü Lamar, hepsi güney Kaliforniya’daki Los Angeles’tan geliyor.

Performans, Amerikan futbolunun en önemli etkinliği olan Super Bowl’un 1993’ten bu yana ilk kez Los Angeles bölgesine geri dönmesiyle geliyor.

Kendrick Lamar, Top Dawg Entertainment için son albümünü çıkaracağını duyurdu.
Resim:
Kendrick Lamar, Ağustos ayında Top Dawg Entertainment için son albümünü çıkaracağını duyurdu.

Geçen yılki maç Florida’nın Tampa kentindeki Raymond James Stadyumu’nda oynandı. Hafta sonu devre arası gösterisinde performans sergiliyor.

Tom Brady’nin Tampa Bay Buccaneers’ı, COVID-19 kısıtlamaları nedeniyle kalabalığın 25.000 ile sınırlı olduğu bir maçta Kansas City Chiefs’i 31-9 yendi.

Genellikle olarak anılır "Hip-Hop Soul Kraliçesi", Mary J Blige, hip hop ve R&B'nin müzikal evliliğini etkilemekle tanınır
Resim:
Genellikle ‘hip hop ruhunun kraliçesi’ olarak anılan Mary J Blige, hip hop ve R&B’nin müzikal evliliğini etkilemekle tanınır.

Son üç yıldır, yarı zamanlı gösteri NFL, Pepsi ve Jay-Z’nin eğlence şirketi Roc Nation tarafından üretildi.

Jay-Z yaptığı açıklamada, gösterinin “yapım aşamasındaki tarih” olacağını söyledi.

Devre arasında daha önce Beyoncé, Madonna, Coldplay, Katy Perry, U2, Lady Gaga, Michael Jackson, Jennifer Lopez ve Shakira.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*