Teletubbies, 25. yıl dönümü albümlerini çıkarırken Coldplay ile kafa kafaya gidiyor | Entler ve Sanat Haberleri

Teletubbies, yeni bir albüm çıkarmak için 25. yıldönümlerinden önce yeniden bir araya geldi.

Başlıklı Ready, Steady, Go!, 25 Eylül’de piyasaya sürülecek olan başlık parçası single ve Peekaboo dahil olmak üzere 10 şarkı içerecek.

Gelecek yıl dönüm noktasını kutlayan Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po, 15 Ekim’den itibaren tam albümle birlikte her Cumartesi sekiz single ve beraberindeki müzik videolarını yayınlayacak.

Grup aynı gün dokuzuncu stüdyo albümleri Music Of The Spheres’i yayınlarken, albüm listelerinde Coldplay ile kafa kafaya gidecek.

Resim:
Coldplay’in çıkacak albümünü satacaklar mı?

Ayrıca, iki hafta sonra 29 Ekim’de kendi 25. yıldönümlerini kutlamak için en iyi hit derlemesi Spice 25’i çıkaracak olan Spice Girls ile 1990’lardaki liste savaşını yeniden alevlendirebilir.

Kız grubu pop hit Teletubbies’i yendi “Eh-oh!” Too Much şarkılarıyla 1997’de Noel’de bir numara oldu.

Teletubbies’in 1998 derlemesi Teletubbies – The Album’den çıkan hit single’ı 41 hafta boyunca ilk 100’de kaldı ve 1,3 milyondan fazla sattı.

Orijinal çocuk dizisi Mart 1997’den Şubat 2001’e kadar yayınlandı ve Kasım 2015’ten Ekim 2018’e kadar bir canlanma yayınlandı.

Ayrıca 2017’de yeni serinin müzikleriyle Big Hugs adlı bir albüm çıkardılar.

Karakterlerin “Eh Oh” dediği ve başlarında spor antenlerin yer aldığı dizi, küçük çocukları yaratıcı bir şekilde televizyon izlemeye teşvik etmek ve “çocukluk gelişimini beslemek” için tasarlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*