Veraset: Adrien Brody, Alexander Skarsgard ve Hope Davis, üçüncü sezon fragmanıyla ilk kez sahneye çıktı | Entler ve Sanat Haberleri

Adrien Brody, Alexander Skarsgard ve Hope Davis, hit dramanın üçüncü sezonunun fragmanında Başarıyla ilk kez sahneye çıkıyor.

Fragman, yeni sezona bir bakış sunuyor ve Roy ailesinin bir iç savaşta yakalandığı ikinci sezon finalinden hemen sonra toplanıyor.

İki dakikalık teaser, Jeremy Strong’dan Kendall Roy’un Brian Cox’un patriği Logan Roy’a karşı bir isyana öncülük etmesinin ardından acı anlaşmazlığın yoğunlaştığını gösteriyor.

Brody konuk milyarder aktivist yatırımcı Josh Aaronson rolünde, Skarsgard ise başarılı ve çatışmacı bir teknoloji şirketi kurucusu olan Lukas Matsson.

Resim:
Adrien Brody, milyarder aktivist yatırımcı Josh Aaronson olarak konuk yıldız. Resim: AP

Her iki karakter de küresel bir medya ve eğlence şirketi olan Waystar RoyCo’nun kontrolünü ele geçirmek için verilen savaşa katılır.

Davis, Logan’ın uzun süredir rakibi olan ve Kendall Roy ile Waystar’daki hissedarlar arasındaki kontrolü kaybetmeden babasını devirme seçeneklerini tartışmak için görüştüğü görülen Sandi Furness’i oynuyor.

Peep Show’un yaratıcısı Jesse Armstrong’dan Succession, 2018’de gösterime girdiğinden beri büyük beğeni topladı.

Alexander Skarsgard bir gösterimde "Mahallede Güzel Bir Gün" 17 Kasım 2019'da. Resim: AP
Resim:
Alexander Skarsgard, yeni sezonda teknoloji şirketi kurucusu Lukas Matsson’ı oynuyor. Resim: AP

İkinci sezon, olağanüstü drama dizisi için Emmy Ödülü’nü kazanırken, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu da performanslarıyla tanındı.

Üçüncü sezon, 18 Ekim’den itibaren Sky Atlantic ve akış hizmetinde ŞİMDİ sunulacak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*