Willie Garson: ‘Sonsuzca komik’ Sex And The City yıldızı 57 yaşında öldü | Entler ve Sanat Haberleri

Sex And The City oyuncusu Willie Garson, 57 yaşında hayatını kaybetti.

Garson, Sarah Jessica Parker’ın Carrie Bradshaw’ının yakın arkadaşı ve sırdaşı olan gösterişli yetenek ajanı Stanford Blatch’ı oynamasıyla tanınıyordu.

İki Sex And The City filminde rol aldı ve HBO Max spin-off serisi And Just Like That üzerinde çalışıyordu.

Garson’a kanser teşhisi konulduğu bildirildi.

Samantha Jones’u oynayan Kim Cattrall, tweet attı: “Çok üzücü bir haber ve SATC ailesi için çok üzücü bir kayıp. Başsağlığı ve RIP sevgili Willie xo.”

Sex And The City’de Miranda Hobbes’u oynayan Cynthia Nixon, Twitter’da bir övgü paylaştı.

“@WillieGarson’ı kaybettiğimiz için çok derinden üzgünüz. Hepimiz onu sevdik ve onunla çalışmaya bayıldık. Ekranda ve gerçek hayatta sonsuz komikti. O bir ışık, dostluk ve şov dünyası irfan kaynağıydı. O tam bir profesyoneldi – her zaman.”

Sex And The City ve And Just Like That’in baş yapımcısı Michael Patrick King, Garson’ın kendisini hastayken bile işine adadığını söyledi.

Resim:
Garson’a kanser teşhisi konulmuştu

Dedi ki: “Sex And The City ailesi kendilerinden birini kaybetti. Muhteşem Willie Garson’ımız.

“Ruhu ve işine olan bağlılığı her gün çekimlerde mevcuttu. Ve Aynen Böyle. Hastayken bile oradaydı – bize her şeyini veriyordu. Bir aktör ve insan olarak sahip olduğu sayısız armağan herkes tarafından özlenecek. Bu üzücü, karanlık an, onun sevincini ve ışığını hatırlayarak teselli buluyoruz.”

Mario Cantone, Sex And The City’de Garson’ın ekrandaki partnerini oynadı.

Dedi ki: “Daha harika bir TV partnerim olamazdı. Yıkıldım ve sadece üzüntüden bunaldım. Çok yakında hepimizden alındın. Sen tanrıların bir hediyesiydin. Dinlen tatlı arkadaşım. Seviyorum. sen.”

HBO ve HBO Max sözcüsü şunları söyledi: “Willie Garson, ekranda olduğu gibi hayattaydı, sadık bir arkadaş ve evrenindeki herkes için parlak bir ışıktı.

“HBO panteonunun en sevilen karakterlerinden birini yarattı ve yaklaşık yirmi beş yıldır ailemizin bir üyesiydi.

“Öldüğünü öğrendiğimiz için derin bir üzüntü duyuyoruz ve ailesine ve sevenlerine en içten taziyelerimizi sunuyoruz.”

Aslen 1998-2004 yılları arasında yayınlanan Sex And The City’nin yanı sıra Garson, polis prosedürü White Collar’daki Mozzie rolüyle tanınıyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*