Yapımcılar, James Bond: No Time To Die sinemalarda ilk günde 5 milyon sterline kadar hasılat elde ettiğini söylüyor | Entler ve Sanat Haberleri

Yıllarca süren gecikmelerden sonra, Bay Bond’un dönüşünü uzun zamandır bekliyorduk ve görünüşe göre beklemeye değdi.

Ölmek İçin Zaman Yok, Daniel Craigolarak son çıkışı James Bond, yapımcılara göre İngiltere ve İrlanda’daki sinemalarda ilk tam gününde tahmini 4,5-5 milyon sterlin hasılat elde etti.

Perşembe günü sinemalarda vizyona giren en yeni 007 filmi için güçlü bir gişe başlangıcı oldu ve bu, son dönemde sert bir şekilde vurulan bir endüstri için çok ihtiyaç duyulan bir desteği sağladı. COVID-19 pandemi.

Resim:
Yıldızlar Lashana Lynch, Daniel Craig ve Lea Seydoux, Londra’daki Royal Albert Hall’daki galasında resmedildi.

Amerikalı film yapımcısı Cary Joji Fukunaga’nın yönettiği ve Lea Seydoux, Rami Malek ve Lashana Lynch’in başrollerini paylaştığı, Ölmek İçin Zaman Yok açılış haftasonunda 90 milyon $ (yaklaşık 66,7 milyon £) kazanması bekleniyor ve Brezilya, Almanya, İtalya, Japonya, Meksika ve İspanya gibi ülkelerde satışa sunulacak.

EON Productions, MGM, Universal Pictures International ve United Artists Releasing, İngiltere’deki gişe açılışının 2015’teki Spectre’ın kabaca %13 üzerinde olduğunu, ancak 2012’deki Skyfall’ın %26 altında olduğunu söyledi.

Yayınlanmadan önce Sky News ile konuşuyor gizli ajan olarak son dönüşünde Craig, filmin nihayet sinemalara geldiğini görmenin “neşeli bir şey” olduğunu söyledi.

“üzücü olurdu [to see it on a streaming service], ve buraya geldik ve aslında sinemalara gireceğiz” dedi.

Backstage podcast’ine abone olun Apple Podcast’leri, Google Podcast’ler, Spotify, püskürtücü

Yapımcılar, en son 007 filminin, 772 sinemada gösterilerek Birleşik Krallık’ta tüm zamanların en geniş sinema gösterimine sahip olacağını söyledi – önceki rekor sahibi Star Wars: The Rise Of Skywalker’dan 25 fazla.

30.000’den fazla hevesli hayran, mümkün olan en kısa sürede izlemek için gece yarısı gösterimlerine katıldı ve film, dört günlük açılış için 1.620.000 önceden bilet sattı.

Üreticiler, bunun Spectre’ın toplam ön rezervasyonlarını %12’den fazla aştığını, ancak Skyfall ile uyumlu olduğunu söyledi.

Sadece pandeminin değil, orijinal yönetmen Danny Boyle’un da ayrılmasından ve Craig’in sette yaralanmasından kaynaklanan gecikmelerden sonra geliyor.

Ölmek İçin Zaman Yok şimdi İngiltere ve İrlanda’da sinemalarda ve Çin’den sonra dünyanın en büyük ikinci film pazarı olan Kuzey Amerika’da 8 Ekim’de vizyona girecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*